ART / Lithographs / Litographs in colors 9513168
nr 951 3168
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
4 pcs. Bengt Lindström (1925-2008), numrerade, signerade i trycket, subject: 30x23,
LITOGRAPHS IN COLORS, 4 st. Bengt Lindström (1925-2008), numrerade, signerade i trycket, motivet: 30x23
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
1500
SEK 1000
Monday Mars 30 2015
at 19:10:56
30/3 15:33:15
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström